Rzym, czerwiec 1999

Kierując się słowami Patrona naszej szkoły oraz troską o harmonijny i wszechstronny rozwój powierzonych nam dzieci i młodzieży, zobowiązani do czuwania nad ich bezpieczeństwem, pragniemy przekazać młodemu pokoleniu uniwersalne wartości, które stanowią istotę człowieczeństwa oraz pomagają znaleźć każdemu uczniowi jego życiową drogę i właściwe miejsce w społeczeństwie.

• Złota Odznaka Honorowa
      • Szkoła wyróżniona Złotą Odznaką Honorową za zasługi dla województwa śląskiego.
      • Nauczyciel na medal 2018
      • P. Katarzyna Stawisińska - nauczyciel na medal!

• PÓŁKOLONIE - LATO 2019

Półkolonie letnie odbędą się w terminach:

1. turnus: 1 - 5 lipca, 2. turnus: 5 - 9 sierpnia. Prawdopodobny koszt: 170,00 zł za turnus. Zapisy: od wtorku 8 stycznia br. w sekretariacie szkoły.

Na dzień 09.01. br. zapisy na półkolonie letnie zostały zakończone - limit miejsc wyczerpany. Można wpisać się na listę rezerwową - oczekujących na ewentualne zwolnienie miejsca przez dziecko już zapisane.

• PÓŁKOLONIE - ZIMA 2019

Prosimy o dokonywanie wpłat za zimowisko - pełna kwota (170,00 zł, ewentualnie z uwzględnieniem zaliczki) do końca stycznia br. z podaniem nazwiska dziecka na konto nr:

39 1050 1214 1000 0023 5642 0212 (z podaniem nazwiska dziecka).

Na dzień 04.12. br. zapisy na zimowe półkolonie zostały zakończone - limit miejsc wyczerpany. Można wpisać się na listę rezerwową - oczekujących na ewentualne zwolnienie miejsca przez dziecko już zapisane.

• OBIADY W STYCZNIU

Zapraszamy na obiady do szkolnej stołówki. Cena jednego obiadu wynosi 4,00 zł.

Koszt obiadów w styczniu wynosi 88 zł (22 dni). Obiady płatne do 15 stycznia br. na konto nr 53 1050 1331 1000 0022 5834 9683; proszę pamiętać o podaniu imienia i nazwiska dziecka.

Aby skorzystać z obiadów w stołówce szkolnej, konieczne jest zapisanie się na nie u pań kucharek.

• SZLACHETNA PACZKA – DZIĘKUJEMY

Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim zaangażowanym w jakikolwiek sposób w tegoroczną akcję Szlachetna Paczka. W tym roku obdarowana przez nas rodzina otrzymała 28 kartonów, wypełnionych: żywnością, środkami czystości, odzieżą, butami, artykułami szkolnymi, zabawkami. Do rodziny trafiło także łóżko piętrowe, lodówka i kuchenka gazowa, które zostały ufundowane przez rodziców naszego ucznia, za co składamy szczególne podziękowanie. Dzięki naszemu wspólnemu wysiłkowi udało nam się w 100% zaspokoić potrzeby wybranej przez nas rodziny. Oprócz pomocy materialnej podarowaliśmy wiarę w drugiego człowieka, radość i nadzieję.

• ANIOŁ WOLONTARIATU

Niezmiernie miło nam poinformować o kolejnym wyróżnieniu dla naszego nauczyciela. P. Izabela Skalik nagrodzona został tytułem „Anioła Wolontariatu” w konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci i Młodzieży „Przystanek” w Rudzie Śląskiej.

Nagroda ta przyznawana jest za pracę i działalność na rzecz potrzebujących.

• Partnerzy

• Rodzina Szkół im. Jana Pawła II