• Konsultacje dla uczniów - II semestr roku szk. 2018/2019

        Nazwisko i imię

        Dzień tyg.

        Godziny

        Sala

        Biernat Barbara

        po umówieniu się

        Depta Gabriela

        poniedziałek

        (po umówieniu się)

        14.40

        21

        Głowińska Ewelina

        wtorek

        15.30

        38

        Górka Aleksander

        czwartek

        14.30 - 15.30

        gab. wf

        Guziel Bogumiła

        wtorek

        15.30 (po umówieniu się)

        22

        także spotkania z młodzieżą przy parafii

        Handler-Czupała Katarzyna

        piątek

        13.00 - 14.00

        38

        klasy kończące później – po umówieniu się z nauczycielem

        Jonda Czesław

        po umówieniu się

        Kania Jarosław

        poniedziałek

        15.30 - 16.30

        39

        Kansy Adam

        wtorek

        15.30 - 16.15

        30

        Kołodziej Wojciech

        poniedziałek

        15.30 - 17.00

        gab. dyr.

        Koniak Katarzyna

        wtorek

        14.40 -  15.25

        gab. wf

        Ksiądz Agnieszka

        piątek

        7.20

        30

        Łapot Barbara

        poniedziałek

        15.00 - 16.00

        24

        Machoczek-Chłodek  E.

        wtorek

        7.20 - 8.00

        25

        Mandrysz Tomasz

        środa

        14.35 - 15.20

        23

        Nawrot Zdzisława

        czwartek

        14.40 - 15.25

        30

        Nowak Anna

        wtorek

        14.40 - 15.25

        38

        Nowocińska Lesława

        czwartek

        14.45 - 16.00

        g. wicedyr.

        Nowosielska Jolanta

        tak jak zajęcia dyd. – wyr. (harmonogram wywieszony                w gablocie obok s. 37)

        Pączkowska Jolanta

        tak jak zajęcia dyd. – wyr. (harmonogram wywieszony             w gablocie obok s. 20)

        Rajnisz Małgorzata

        Rybak Roman

        piątek

        15.25 - 16.00

        30

        Sitarski Michał

        pon., śr., pt.

        16.30 - 18.00

        sala gimn.

        Skudlik Danuta

        piątek

        14.40 - 15.25

        23

        Sobierajska Joanna

        wtorek

        15.30 - 16.15

        30

        Stawisińska Katarzyna

        tak jak zajęcia dyd. - wyr. (harmonogram wywieszony               w gablocie obok s. 22)

        Szymańska Katarzyna

        sobota

        9.30 - 11.30

        sala gimn.

        Wieloch Olga

        piątek

        15.30 - 16.00

        45

        Woźniak Halina

        czwartek

        14.40 - 15.25

        40

        Wypler Katarzyna

        czwartek

        14.40 - 15.25

        45

        Zajdel Agata

        środa

        14.35 - 15.00

        39

        Żak Grażyna

        środa

        15.40 - 16.25

        25