• SZLACHETNA PACZKA – DZIĘKUJEMY

• Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim zaangażowanym w jakikolwiek sposób w tegoroczną akcję Szlachetna Paczka.  W tym roku obdarowana przez nas rodzina otrzymała 28 kartonów, wypełnionych: żywnością, środkami czystości, odzieżą, butami, artykułami szkolnymi, zabawkami. Do rodziny trafiło także łóżko piętrowe, lodówka i kuchenka gazowa, które zostały ufundowane przez rodziców naszego ucznia, za co składamy szczególne podziękowanie. Dzięki naszemu wspólnemu wysiłkowi udało nam się w 100% zaspokoić potrzeby wybranej przez nas rodziny. Oprócz pomocy materialnej podarowaliśmy wiarę w drugiego człowieka, radość i nadzieję.

Życzymy wszystkim, aby każde DOBRO uczynione przez  Was dzisiaj – kiedyś do Was wróciło. Spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

Organizatorzy Szlachetnej Paczki

• ANIOŁ WOLONTARIATU

• Niezmiernie miło nam poinformować o kolejnym wyróżnieniu dla naszego nauczyciela. P. Izabela Skalik nagrodzona został tytułem „Anioła Wolontariatu” w konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci i Młodzieży „Przystanek” w Rudzie Śląskiej.

Nagroda ta przyznawana jest za pracę i działalność na rzecz potrzebujących.

Serdecznie gratulujemy!